Aktuální poprávky mohu uspokojit začátkem prosince !

Vzhledem k aktuální situaci, trvá výroba a doručení minimálně 14 dní od přijetí Vaší poptávky. Informaci o pravděpodobném datu dodání obdržíte emailem a vše si ještě potvrdíme. Děkuji za pochopení.  

[et_pb_shop _builder_version=“4.7.7″ _module_preset=“default“][/et_pb_shop]
[add_to_cart id=“409″ show_price=“FALSE“ style=“border:0px; padding:12px;“]
[et_pb_shop _builder_version=“4.7.7″ _module_preset=“default“][/et_pb_shop]
[et_pb_shop _builder_version=“4.7.7″ _module_preset=“default“][/et_pb_shop]
[et_pb_wc_add_to_cart _builder_version=“4.7.7″ _module_preset=“default“ product=“409″ show_stock=“off“ hover_enabled=“0″ sticky_enabled=“0″][/et_pb_wc_add_to_cart]
[et_pb_wc_cart_notice _builder_version=“4.7.7″ _module_preset=“default“ hover_enabled=“0″ sticky_enabled=“0″ body_text_color=“#ffffff“ background_color=“#e09900″][/et_pb_wc_cart_notice]
[shop_messages]

Mohu získat slevu?

Ano! Řekněte si o svou slevu 10%, jste-li členem jedné z těchto organizací:

Pomáháme - Sázíme stromy

Každá karta, krabička i balení a cesta za vámi, to vše je zároveň kousek přírody, potažmo stromu a vzduchu, který dýcháme. Proto za každý 120. kus hry, která najde svého nového majitele oslavíme zasazením stromu, spolu se Sázíme stromy z.s..

Pomáháme - Zdravotní klaun

Kdo si 1000 otázek zahrál, ten se zasmál. Jsou ale lidé, kteří mají k úsměvu dál. Aby se mohli smát i ti, 1% ze zisku každý rok darujeme organizaci, se kterou se lépe žije. Letos je to Zdravotní Klaun.

Pomáhají nám - Idea HUB Ostrava

Všechny karty jsou balené v krásných dárkových krabičkách, které pro nás vyrábí skvělí lidé z inovačního centra Idea HUB Ostrava. Děkujeme.